Udělejte si radost. 🤎 Nakupte nad 2 200 Kč a získejte dárkovou sadu v hodnotě 349 Kč zcela zdarma. 🎁

Dárková sada tradiční a výběrové Italské zrnkové kávy ORO Caffe | 10 x 22g

Tip Akční cena
779 Kč –10 %
Oro 59
779 Kč –10 % 699 Kč
Vyprodáno

Ochutnejte Itálii a její různé chutě kávy! Nově nabízíme dvě dárkové sady pěti italských zrnkových káv a pěti výběrových káv. Vyzkoušejte kávy ORO Caffe Italian Style, Cremoso, Espresso, Premium, Arabica Rose a bohaté chutě 100% káv Arabica Brasile, Etiopia, Guatemala El Jaguar, Peru a Mantiqueira Azul Brazil.  Vyberte si tak svoji oblíbenou kávu! Ideální jako dárek.

 

Balení obsahuje: 

  • ORO Caffe Italian Style 22 g
  • ORO Caffe Cremoso 22 g
  • ORO Caffe Espresso 22 g
  • ORO Caffe Premium 22 g
  • ORO Caffe Arabica Rose 22 g
  • ORO Caffe 100% Arabica Brasile 22 g
  • ORO Caffe 100% Arabica Etiopia 22 g
  • ORO Caffe 100% Arabica Guatemala El Jaguar 22 g
  • ORO Caffe 100% Arabica Peru 22 g
  • ORO Caffe 100% Arabica Mantiqueira Azul Brazil 22 g

 

 Z JEDNÉ SKLENIČKY SE DAJÍ UDĚLAT PŘIBLIŽNĚ 3 KÁVY.

Více informací o konkrétních kávě a jejich chuťových profilech najdete níže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ORO Caffe Italian Style 22 g

Směs kávových zrn Italian Style vytvoří velmi hustý krém tmavě oříškové barvy. Káva v pravém Italském stylu nabízí vyváženou chuť, s dochutí karamelu a toastového chleba, kterou si zamilujete.

ORO Caffe Cremoso 22 g

Výjimečná směs kávových zrn z Brazílie a Vietnamu v šálku vykouzlí velmi hustý krém tmavě oříškové barvy. Nabízí vyváženou chuť, po které v puse zůstane nezapomenutelná dochuť karamelu a toastového chleba.

ORO Caffe Espresso 22 g

Směs upražená speciálně pro přípravu espressa vykouzlí úsměv na tváři všech milovníků dobré kávy. Na patře pocítíte velmi krémovou, jemnou a intenzivní chuť, která pak končí příjemně sladce, s čokoládovou dochutí.

ORO Caffe Premium 22 g

Kávová zrna tohoto prémiového mixu pocházejí z pěti zemí a potěší i náročné milovníky kvalitního espressa. Výsledkem kombinace kávových zrn z Brazílie, Guatemaly, Etiopie, Vietnamu a Indie je sladká a vyvážená chuť s jemnou dochutí mandlí a lískových oříšků.

ORO Caffe Arabica Rose 22 g

Směs 100% kávových zrn Arabica pocházejících z Kolumbie a Brazílie je charakteristická přesvědčivou vůní připomínající poupě růže. Z těchto zrn vykouzlíte kompaktní oříškový krém a velmi jemnou kávu s příjemným aroma.

ORO Caffe 100% Arabica Brasile 22 g

100% kávová zrna Arabica brazilské odrůdy Catuai, které se pěstují při nadmořské výšce až 1050 metrů. V šálku ucítíte sladkou chuť s mandlovými tóny. Káva je charakteristická také svou nízkou kyselostí.

ORO Caffe 100% Arabica Etiopia 22 g

100% kávová zrna Arabica původem z Etiopské oblasti Kaffe, pěstovaná v při nadmořské výšce až 1900 metrů. Etiopská káva patří mezi nejlepší kávy na světě. Kromě unikátního aroma ucítíte citrusovou chuť s květinovými tóny, které jsou typické pro kávu z této oblasti.

ORO Caffe 100% Arabica Guatemala El Jaguar 22 g

100% kávová zrna Arabica původem z Guatelmaly vás potěší čokoládovým aroma. V šálku ucítíte také tóny pomerančových květů. Guatemala El Jaguar pochází z oblasti Quatzaltenango a nabízí střední kyselost a lehký, vytrvalý krém.

ORO Caffe 100% Arabica Peru 22 g

100% kávová zrna Arabica pěstovaná v horách při nadmořské výšce 1600 metrů. V šálku ucítíte tóny tmavého kakaa a jemnou chuť karamelu a vlašských ořechů. Káva je charakteristická také svou nízkou kyselostí.

ORO Caffe 100% Arabica Mantiqueira Azul Brazil 22 g

Mantiqueira de Minas se staletou tradicí výroby vysoce kvalitní kávy je nyní považována za jednu z nejvíce oceňovaných oblastí v Brazílii. V roce 2011 byla uznána jako zeměpisné označení (GI) v režimu označení původu (PGI) pro svou tradici a celosvětovou slávu výroby kávových specialit s velmi odlišným senzorickým profilem. V červnu 2020 navíc tento region získal prestižní certifikaci "Nomination of Origin" - druhou v celé Brazílii, která ji získala. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
Hmotnost: 0.11 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz