Udělejte si radost. 🤎 Nakupte nad 2 400 Kč a získejte dárkovou sadu v hodnotě 349 Kč zcela zdarma. 🎁

ORO Caffe Colombia Pink Bourbon 100% Arabica 250 g | Výběrová káva

Limitovaná edice
399 Kč
Vyprodáno

Nová vzácná směs 100% Arabica z vysokých vrcholků hor. Decentní kyselost růžového grapefruitu a mandarinky se snoubí se sladkostí červeného ovoce a uzavírá se v čisté a přetrvávající dochutí. Vyšší obsah glukózy znamená nejen sladší chuť, ale také hedvábnější tělo a svěžejší pocit v ústech. Hlídáme pro Vás datum pražení a garantujeme skvělou chuť. Ke každé objednávce Vám přibalíme i dárek zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Původ: Kolumbie, oblast Huila
  • Nadmořská výška: 1800 - 1900 metrů
  • Chuťový profil: Citrusové a divoké ovocné tóny
  • Odrůda: Bourbon rosé
  • Zpracování: Přírodní sušení na slunci (přibližně 20 dní na "africkém lůžku")

Colombia Pink Bourbon je nová vzácná směs 100% Arabica z vysokých vrcholků hor národního parku San Adolfo v jižní Kolumbii. Přináší závan rafinovaných nádechů citrusů a koření. Decentní kyselost růžového grapefruitu a mandarinky se snoubí se sladkostí červeného ovoce a uzavírá se v čisté a přetrvávající dochutí. Zajímavostí je, že se nazývá růžová (pink) díky tomu, že slupky zralých bobulí této kávy mají krásnou růžovou barvu, spíše než červenou jako obvykle. Vynikající 100% Arabica, která nesmí chybět na cestě za chuťovými zážitky pro všechny milovníky kávy.

Pink Bourbon je směs odrůd Yellow a Red Bourbon, která byla poprvé objevena a pěstován v Kolumbii. Chuťově má odrůda Pink Bourbon všechny přednosti svých rodičů Bourbonů. Hlavními rysy typického profilu Pink Bourbon jsou silné květinové tóny a příjemná kyselost, které se často vyskytují u východoafrických káv. Chemickým rozborem bylo zjištěno, že Pink Bourbon má vyšší obsah glukózy. Tato dodatečná glukóza znamená nejen sladší chuť, ale také hedvábnější tělo a svěžejší pocit v ústech. Někteří pěstitelé také uvádějí, že Pink Bourbon má větší odolnost vůči chorobám než Red a Yellow rodiče. Od roku 1987 budujeme důvěru těch nejlepších barů a restaurací po celém světě. Vynikající kávu si však dnes můžete dopřát i u vás doma či v kanceláři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výběrová káva
Hmotnost: 0.25 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz