Udělejte si radost. 🤎 Nakupte nad 2 400 Kč a získejte dárkovou sadu v hodnotě 349 Kč zcela zdarma. 🎁

Dárková kazeta výběrové kávy ORO Caffe + hrnek | Brasil, Etiopie, Guatemala, Peru

1 249 Kč
Skladem

Káva je dodávána v pevné dárkové kazetě, rovnou připravené k obdarování. V balíčku je také hrnek ORO Caffe.

Dárková sada potěší každého milovníka kvalitní kávy. Ta nejlepší kávová zrna ze čtyř zemí světa jsme pro vás upražili do lahodného umění. V sadě naleznete také náš degustační hrníček s podšálkem ORO Caffe a naše sušenky ke kávě, aby vaše vychutnávání mohlo být opravdu dokonalé. Hlídáme pro Vás datum pražení a garantujeme skvělou chuť.

  • ORO Caffe 100% Arabica Brasile 250 g
  • ORO Caffe 100% Arabica Etiopia 250 g
  • ORO Caffe 100% Arabica Guatemala El Jaguar 250
  • ORO Caffe 100% Arabica Peru 250 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový set zdarma

ORO Caffe 100% Arabica Brasile 250 g

100% kávová zrna Arabica brazilské odrůdy Catuai, které se pěstují při nadmořské výšce až 1050 metrů. V šálku ucítíte sladkou chuť s mandlovými tóny. Káva je charakteristická také svou nízkou kyselostí.

ORO Caffe 100% Arabica Etiopia 250 g

100% kávová zrna Arabica původem z Etiopské oblasti Kaffe, pěstovaná v při nadmořské výšce až 1900 metrů. Etiopská káva patří mezi nejlepší kávy na světě. Kromě unikátního aroma ucítíte citrusovou chuť s květinovými tóny, které jsou typické pro kávu z této oblasti.

ORO Caffe 100% Arabica Guatemala El Jaguar 250 g

100% kávová zrna Arabica původem z Guatelmaly vás potěší čokoládovým aroma. V šálku ucítíte také tóny pomerančových květů. Guatemala El Jaguar pochází z oblasti Quatzaltenango a nabízí střední kyselost a lehký, vytrvalý krém.

ORO Caffe 100% Arabica Peru 250 g

100% kávová zrna Arabica pěstovaná v horách při nadmořské výšce 1600 metrů. V šálku ucítíte tóny tmavého kakaa a jemnou chuť karamelu a vlašských ořechů. Káva je charakteristická také svou nízkou kyselostí.

Od roku 1987 budujeme důvěru těch nejlepších barů a restaurací po celém světě. Vynikající kávu si však dnes můžete dopřát i u vás doma či v kanceláři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výběrová káva
Hmotnost: 1 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz