Udělejte si radost. 🤎 Nakupte nad 2 400 Kč a získejte dárkovou sadu v hodnotě 349 Kč zcela zdarma. 🎁

Indukční moka konvice z nerezu na 6 šálků (300 ml)

Nejprodávanější
999 Kč
Skladem

Tato 300ml moka konvice je speciálně navržena pro indukční vařiče a je vyrobena z kvalitního nerezu, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Použít ji můžete i s jiným typem vařičů. S její pomocí můžete snadno a rychle připravit lahodnou kávu v italském stylu, aniž byste museli navštěvovat kavárny. S kapacitou 6 šálků, tuto konvici můžete použít i pro větší rodinné oslavy nebo k vám přijdou na návštěvu vaši přátelé. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už jste někdy ochutnali pravou italskou kávu připravenou z moka konvice? Pokud ne, určitě si to musíte vyzkoušet! Tento nerezový klenot s kapacitou 6 šálků nejenom dokáže provonět vaši kuchyni svojí nádhernou vůní, ale připraví pro vás nebo vaše blízké až 6 šálků kávy, které vám dodají energii na celý den. Moka konvice je vhodná jak na indukci, tak i na jiné vařiče.

Věděli jste, že moka konvice byla vynalezena v roce 1933 italským inženýrem a obchodníkem s kávou Alfonsem Bialettim? Bialetti se inspiroval tradičním způsobem přípravy kávy v domácnostech v tehdejší Itálii, kde se používaly zvané "napoletanské" kávovary. Tyto kávovary fungovaly na principu infuze, kdy se káva namočila ve vodě a výsledný nápoj se poté přescedil. Bialetti však chtěl vytvořit nový typ kávovaru, který by byl snadno ovladatelný a vyrobil by kvalitní kávu podobnou espressu. Tak vznikla moka konvice, která funguje na principu tlakového vaření. Konvice byla velmi úspěšná a rychle se stala oblíbenou po celé Itálii. Dnes se moka konvice prodávají po celém světě a jsou stále velmi populární pro domácí přípravu intenzivní kávy. 

Objem: 300 ml
Materiál: nerez
Indukční: ano
Počet šálků: 6 šálků
Typ: moka konvice
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz