Moka konvice z hliníku, černá na 6 šálků (300 ml)

Moka konvice z hliníku s kapacitou 6 šálků kávy umožňuje připravit kávu velmi rychle a jednoduše. Stačí vložit čerstvě namletou kávu do filtru a naplnit spodní díl moka konvice vodou, poté se konvice uzavře a postaví se na vařič. Během několika minut začne voda probublávat přes filtr a káva se uvnitř konvice uvaří. Výsledkem je silná a intenzivní chuť italské kávy. Konvička má osmihranný tvar a silné dno, které umožňuje rychlé zahřátí vody. Velká rukojeť a tvar zobáčku usnadňuje manipulaci a nalévání. Materiál, ze kterého je konvice vyrobena, je zdravotně nezávadný hliník. Objem konvice je 300 ml.

standardní cena: 499 Kč –10 % 449 Kč
Dostupnost: Skladem
Moka konvice z hliníku, černá na 6 šálků (300 ml)
Moka konvice z hliníku, černá na 6 šálků (300 ml)
Nejprodávanější Akční cena
499 Kč –10 %
Cesta nejvyšší kvality
Cesta nejvyšší kvality
Už 30 let vybíráme, pražíme a kombinujeme ta nejlepší kávová zrna na světě.
Dárek ke každé objednávce
Dárek ke každé objednávce
Staráme se o své zákazníky, takže vám ke každé objednávce přibalíme dárek zdarma.
Doprava ZDARMA už od 900 Kč
Doprava ZDARMA už od 900 Kč
Doručení do 2 pracovních dnů a již pro objednávky od 900 Kč je cena dopravy na nás.
Etický přístup a udržitelnost
Etický přístup a udržitelnost
Záleží nám na budoucnosti. Byli jsme první, kdo se zapojil do projektu Beyond Fair Trade v Itálii.

Detailní popis produktu

Představte si, jak se vám rozlévá vůně čerstvě připravené kávy po celém bytě. Příprava kávy v moka konvici je rychlá a jednoduchá. Konvička je vyrobena z kvalitního materiálu, který dobře vede teplo a rychle zahřívá vodu. S kapacitou 6 šálků se můžete rozdělit o skvělou kávu s vašimi přáteli a rodinou. Tato moka konvice je dokonalou volbou pro ty, kdo milují skvělou kávu v pohodlí svého domova.

Věděli jste, že moka konvice byla vynalezena v roce 1933 italským inženýrem a obchodníkem s kávou Alfonsem Bialettim? Bialetti se inspiroval tradičním způsobem přípravy kávy v domácnostech v tehdejší Itálii, kde se používaly zvané "napoletanské" kávovary. Tyto kávovary fungovaly na principu infuze, kdy se káva namočila ve vodě a výsledný nápoj se poté přescedil. Bialetti však chtěl vytvořit nový typ kávovaru, který by byl snadno ovladatelný a vyrobil by kvalitní kávu podobnou espressu. Tak vznikla moka konvice, která funguje na principu tlakového vaření. Konvice byla velmi úspěšná a rychle se stala oblíbenou po celé Itálii. Dnes se moka konvice prodávají po celém světě a jsou stále velmi populární pro domácí přípravu intenzivní kávy. 

Objem: 300 ml
Materiál: hliník
Indukční: ne
Počet šálků: 6 šálků
Typ: moka konvice