Udělejte si radost. 🤎 Nakupte nad 2 400 Kč a získejte dárkovou sadu v hodnotě 349 Kč zcela zdarma. 🎁

Moka konvice z hliníku, černá na 1 šálek (60 ml)

Akční cena
399 Kč –12 %
Moka konvice z hliníku, černá na 1 šálek (60 ml)
399 Kč –12 % 349 Kč
Skladem

Moka konvička s objemem 60 ml je ideální pro přípravu jednoho šálku kávy. Konvička je vyrobena z kvalitního potravinářského hliníku a její unikátní tvar a silné dno umožňuje rychlé a snadné zahřátí vody. Příprava kávy je naprosto jednoduchá - stačí do filtru vložit čerstvě namletou kávu, naplnit spodní díl vodou a vařit na vařiči. Káva z moka konvičky má bohatou a intenzivní chuť, která připomíná pravé italské espresso.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moka konvička je vynikajícím způsobem, jak si doma jednoduše dopřát italskou kávu s intenzivní a bohatou chutí, podobnou pravému espressu. Tento malý kávovar je vyroben z kvalitního hliníku a jeho unikátní tvar a silné dno umožňuje rychlé a snadné zahřátí vody. Příprava kávy je opravdu jednoduchá a rychlá. Výsledkem je káva se silnou a intenzivní chutí.

Historie moka konvičky sahá až do 30. let 20. století, kdy byla vynalezena italským inženýrem Alfonsem Bialettim. Od té doby se moka konvička stala nezbytným kuchyňským předmětem v italských domácnostech a rychle se rozšířila do celého světa. Dnes je moka konvička nejen praktickým a rychlým způsobem, jak si připravit vynikající kávu, ale také ikonou italské kávy. 

Objem: 60 ml
Materiál: hliník
Indukční: ne
Počet šálků: 1 šálek
Typ: moka konvice
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz